Max en Sem versterken het team van Wageningen45

03/03/2023

Max en Sem versterken het team van Wageningen45

We zijn heel blij dat we twee bekende gezichten mogen toevoegen aan ons team! Als Coördinator Educatie zet Max zijn werkzaamheden voort die hij vorig jaar uitvoerde als stagiair. Hij houdt zich bezig met de verschillende educatieprogramma's, zoals het stripboek 'Sjoerd de Vrij - Het Vuur van de Vrijheid'. Ook Sem zet haar kwaliteiten weer in voor Wageningen45. Vorig jaar was zij onze marketing- en communicatiestagiaire en ook dit jaar maakt ze deel uit van ons team als Coördinator Communicatie.

Deel dit online

Delen op TwitterDelen op FacebookDelen op WhatsApp

Wageningen45

Het Nationaal Comité Herdenking Capitulaties 1945 (Wageningen45) is een platform voor vrede en vrijheid en heeft ten doel het herdenken van de capitulaties, vieren van de verkregen vrijheid en aandacht te vragen voor de wereldwijde vraagstukken van Vrede, Vrijheid en Veiligheid vanuit Wageningen, Stad der Bevrijding.

Wageningen45 is een culturele ANBI:
Jaarverslag & Verkorte Jaarrekening 2022 / Publicatieplicht ANBI-status 2021

Activiteiten

Contact

Postadres
Postbus 1
6700 AA Wageningen

Bezoekadres
Niemeijerstraat 1
6701 CL Wageningen

0317 – 492522
contact@wageningen45.nl

Privacyverklaring

Wageningen45 InstagramWageningen45 TwitterWageningen45 Facebook

© Copyright Wageningen45 - ANBI